38.140.59 - BREEZE - Ventilator z 3 hitrostmi
6,11 € +DDV
| Zaloga |
1.394 |
Osnovni podatki
| Koda | 38.140.59 |
| Model | BREEZE |
| Opis | BREEZE je kompakten in praktičen ventilator, zasnovan za osebno uporabo v vročih dneh. S tremi hitrostnimi stopnjami omogoča prilagojeno hlajenje v različnih situacijah – doma, v pisarni ali na poti. Vgrajena polnilna baterija omogoča brezžično uporabo, elegantna darilna embalaža in sodoben dizajn pa ga naredita odlično izbiro za promocijske kampanje in korporativna darila. Ključne lastnosti: Material: plastika • Tri hitrostne stopnje • Polnilna baterija: 1200 mAh • Priključek Type-C • USB/Type-C polnilni kabel • Trak za nošenje • Darilna embalaža |
| Barva | Pastelno zelena |
| Dimenzija | 13.6 x 6.3 x 3 cm |
| Paket | 80/1 |
| Neto teža | 0.12 kg |
| Tisk | Tampon, Digitalna |
| Dodatki | Darilna embalaža, Priključek tipa C |
| Material | Plastic, Plastika |
| Zmogljivost | 1.200 mAh |
| Tip izdelka | Vhod tipa C |
| Standard | CE certificate, CE certifikat |
| Črtna koda | 8605073871193 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 80 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.4 x 0.3 x 0.29 m |
| Teža bruto kartona | 9.84 kg |
| Volumen kartona | 0.03 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 841480519000 |


