41.128.10 - BRANDY 4 - Kovinska bučka, 115 ml
3,89 € +DDV
| Zaloga Rezervirano |
5.063 30 |
Osnovni podatki
| Koda | 41.128.10 |
| Model | BRANDY 4 |
| Opis | Čutarica BRANDY 4 ima tradicionalno obliko, kar jo naredi brezčasno in zanesljivo promocijsko darilo. Izdelana iz nerjavečega jekla zagotavlja vzdržljivost in dolgotrajno uporabo. S prostornino 115 ml je kompaktna in enostavna za nošenje, udobno se prilega v žep ali torbo. Njen minimalistični videz jo naredi primerno za prilagajanje, medtem ko darilna embalaža povečuje njeno privlačnost kot korporativno ali promocijsko darilo. Ključne lastnosti: Material: nerjavno jeklo 304 • Konstrukcija: enoslojno • Prostornina: 115 ml • Darilna škatla • Ni primerno za pomivalni stroj • Ni primerno za mikrovalovno pečico |
| Znamka | CASTELLI |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | 7 x 10.5 x 2 cm |
| Paket | 100/1 |
| Neto teža | 0.08 kg |
| Tisk | Laser |
| Dodatki | Darilna embalaža |
| Material | Stainless steel, Nerjaveče jeklo |
| Zmogljivost | 115 ml |
| Črtna koda | 8605040054635 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 100 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.38 x 0.25 x 0.23 m |
| Teža bruto kartona | 8.20 kg |
| Volumen kartona | 0.02 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 732393000000 |

