37.609.10 - BOT - Nosilec za mobilne telefone za avto
1,57 € +DDV
| Zaloga |
1.316 |
Osnovni podatki
| Koda | 37.609.10 |
| Model | BOT |
| Opis | Avtomobilski držalo za mobilni telefon je praktična rešitev za varno in udobno uporabo telefona med vožnjo. Sistem pritrditve se pritrdi na prezračevalne reže, kar omogoča enostavno namestitev brez oviranja vidljivosti. Ključna značilnost tega modela je snemljiva ploščica za znamčenje, ki ga dela odlično promocijsko in korporativno darilo. Čist in funkcionalen dizajn ga dela primernega za vsakodnevno uporabo v avtomobilu. Ključne značilnosti: Avtomobilski držalo za mobilni telefon • Pritrditev na prezračevalne reže • Varno in stabilno držanje telefona • Snemljiva ploščica za znamčenje • Enostavna montaža • Kompakten dizajn • Primerno za znamčenje • Darilna škatla |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | 6.5 x 3.1 x 7cm |
| Paket | 150/50/1 |
| Neto teža | 0.04 kg |
| Tisk | Tampon |
| Material | Plastic, Plastika |
| Črtna koda | 8605040000687 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 150 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.33 x 0.34 x 0.45 m |
| Teža bruto kartona | 7.35 kg |
| Volumen kartona | 0.05 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 392690979900 |
Podobni izdelki
blizu



