34.503.71 - BONY - Mini set za barvanje v leseni škatli
4,34 € +DDV
| Zaloga |
3.031 |
Osnovni podatki
| Koda | 34.503.71 |
| Model | BONY |
| Opis | Praktičen barvni set, pakiran v nevtralno bež leseno škatlo s kovinskim zapiralom za varno zapiranje. Odličen za otroke, šolske dejavnosti, ustvarjalne delavnice ali kot očarljivo promocijsko darilo. Set vključuje osnovna orodja za risanje in barvanje v kompaktni in trajni embalaži. Ključne značilnosti: Lesena škatla s kovinskim zapiralom • Nevtralna bež zasnova • Vodene barve s čopičem in paleto • 8 voščenk • Svinčnik • Radirka in šilček • Idealen za otroke in ustvarjalno uporabo |
| Barva | Bež |
| Dimenzija | 15.6 x 11.6 x 3.6 cm |
| Paket | 48/1 |
| Neto teža | 0.20 kg |
| Tisk | Digitalna, CO2 laser |
| Material | Wood, Les |
| Tema | Otroški izdelek |
| Črtna koda | 8605040050293 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 48 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.595 x 0.18 x 0.37 m |
| Teža bruto kartona | 10.54 kg |
| Volumen kartona | 0.04 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 960850000000 |

