20.083.10 - BLAZE - Kremen vžigalnik
0,35 € +DDV
| Zaloga |
50.660 |
Osnovni podatki
| Koda | 20.083.10 |
| Model | BLAZE |
| Opis | Vžigalnik BLAZE s kremenčkom je praktičen in zanesljiv promocijski izdelek z ergonomsko in kompaktno obliko. Zaobljena oblika zagotavlja udoben oprijem, manjša velikost v primerjavi s standardnimi vžigalniki pa ga dela primernega za vsakodnevno uporabo in obsežne promocijske kampanje. Ključne lastnosti: Vžigalnik s kremenčkom • Material: ABS • Mehak plamen • Polnilni • Kompaktna velikost • Certifikat: EN 13869 – varnostni standard (otroška zaščita) • Certifikat: ISO 9994 – varnostni standard za vžigalnike |
| Znamka | ITEK |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | 7.2 x 2.35 x 1.3 cm |
| Paket | 1000/50 |
| Neto teža | 0.02 kg |
| Tisk | Sito, Tampon, Digitalna |
| Material | Plastic, Plastika |
| Tip izdelka | Kremen |
| Črtna koda | 8605040087800 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 1000 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.395 x 0.26 x 0.29 m |
| Teža bruto kartona | 16.70 kg |
| Volumen kartona | 0.03 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 961320000000 |



