34.467.90 - BIO - Note set
0,30 € +DDV
| Stock |
5.458 |
Basic information
| Code | 34.467.90 |
| Model | BIO |
| Description | Eco-friendly note set made of seed paper (plantable paper with seeds), which can be planted after use, adding an extra sustainable value. Suitable for school, university or promotional “back to school” campaigns. The set includes sticky notes in bright assorted colors, ideal for marking and organizing. Key features: Note set • Made of seed paper (plantable paper with seeds) • Can be planted after use • 25 sticky notes in 5 bright colors • Eco-friendly product • Theme: back to school |
| Color | White |
| Dimension | 8.3 x 5.4 x 0.3 cm |
| Package | 1200/120/1 |
| Net weight | 0.01 kg |
| Print type | Screen printing |
| Bar code | 8605040059883 |
Print information
Logistic info
| Pieces per carton | 1200 pieces |
| Carton dimensions dimenzije | 0.41 x 0.31 x 0.38 m |
| Carton gross weight | 12.42 kg |
| Carton volume | 0.05 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 482010300000 |
Related products
close


