34.644.10 - BERGEN - Zvezek A5
1,84 € +DDV
| Zaloga |
2.656 |
Osnovni podatki
| Koda | 34.644.10 |
| Model | BERGEN |
| Opis | Zvezek formata A5 s polsteno platnico (filc), zasnovan za uporabnike, ki cenijo čist, sodoben videz s poudarkom na kakovosti materiala. Hrbet ima „francoski“ vezavo, ki razgalja knjižni blok in zvezku daje prepoznaven vizualni značaj. Zaobljeni robovi in črtasti knjižni blok s krem papirjem ga naredijo primernega za vsakodnevno zapisovanje, načrtovanje in organizacijo. Ključne lastnosti: Zvezek • Format A5 • 160 strani • Črtasti knjižni blok • Krem papir 80 g/m² • Polstena platnica • „Francoska“ vezava z razgaljenim knjižnim blokom • Zaobljeni robovi |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | 14.2 x 21cm |
| Paket | 40 |
| Neto teža | 0.24 kg |
| Tisk | Sito, Preslikač |
| Material | Felt, Material iz klobučevine |
| Oblika | A5 |
| Vrsta papirja | Krem |
| Črtna koda | 8605040060469 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 40 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.32 x 0.25 x 0.33 m |
| Teža bruto kartona | 10.56 kg |
| Volumen kartona | 0.03 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 482010300000 |



