Osnovni podatki
| Koda | 10.145.10 |
| Model | BAY |
| Opis | Kemični svinčnik BAY je visokokakovosten promocijski model italijanske znamke MAXEMA, izdelan v Italiji in oblikovan za poslovno in korporativno uporabo. Izdelan iz nestrupene, zelo odporne ABS plastike zagotavlja trpežnost in zanesljivost pri vsakdanji uporabi. 1 mm konica omogoča jasno in enakomerno pisanje, polnilo X-20 pa ponuja dolžino pisanja do 2.000 metrov, kar ga dela izjemno praktično in dolgotrajno rešitev. Modro črnilo ustreza standardnim pisarniškim zahtevam, matirana površina in široka barvna paleta pa omogočata enostavno prilagoditev različnim promocijskim kampanjam in identitetam blagovnih znamk. Glavne značilnosti: Kemični svinčnik • Italijanska znamka MAXEMA • Izdelano v Italiji • Material: nestrupena, zelo odporna ABS plastika • Velikost konice: 1 mm • Polnilo X-20 • Dolžina pisanja do 2.000 m • Modro črnilo • Matirana površina • Široka barvna paleta • Idealen za poslovno in promocijsko uporabo |
| Znamka | MAXEMA |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | Ø 1.1 x 13.5cm |
| Paket | 1000/100 |
| Neto teža | 0.01 kg |
| Tisk | Tampon, Digitalna |
| Material | Plastic, Plastika |
| Tip izdelka | Kemični |
| Tema | Izdelano v Italiji |
| Črtna koda | 8605025688435 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 1000 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.4 x 0.33 x 0.23 m |
| Teža bruto kartona | 10.42 kg |
| Volumen kartona | 0.03 m3 |
| Država izvora | Italija |
| HS koda | 960810920000 |
Podobni izdelki
+ 10 Barve
blizu
+ 7 Barve
blizu
blizu
blizu






