44.150.10 - BARTON MATT - Keramična skodelica, 325 ml
1,83 € +DDV
| Zaloga |
837 |
Osnovni podatki
| Koda | 44.150.10 |
| Model | BARTON MATT |
| Opis | BARTON MATT je dodatek priljubljeni kolekciji keramičnih skodelic Barton, zasnovan za uporabnike, ki želijo moderne barve in privlačen vizualni učinek. Mat zaključni sloj daje skodelici prefinjen in trendi videz, kar jo naredi še posebej primerno za sodobne promocijske kampanje. Tako kot klasični model Barton je BARTON MATT praktičen promocijski izdelek in poslovno darilo, namenjeno vsakodnevni uporabi v pisarni ali doma. Ključne značilnosti: Material: keramika • Prostornina: 325 ml • Mat zaključni sloj • Primerno za pomivalni stroj • Primerno za mikrovalovno pečico |
| Znamka | CASTELLI |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | Ø 8.1 x 9.5 cm |
| Paket | 36/12 |
| Neto teža | 0.32 kg |
| Tisk | Tampon, Prešanje preslikača |
| Material | Ceramics, Keramika |
| Zmogljivost | 325 ml |
| Črtna koda | 8605040060841 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 36 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.4 x 0.28 x 0.32 m |
| Teža bruto kartona | 12.52 kg |
| Volumen kartona | 0.04 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 691200210000 |
Podobni izdelki
blizu
blizu
blizu
blizu
blizu
blizu


