32.326.90 - BALOO - Plišast medvedek
10,48 € +DDV
| Zaloga |
1.584 |
Osnovni podatki
| Koda | 32.326.90 |
| Model | BALOO |
| Opis | BALOO plišasti medvedek je topel in simpatičen promocijski izdelek, idealen za blagovne znamke, ki želijo ustvariti čustven in dolgotrajen vtis. Mehak in prijeten na dotik, ta medvedek je opremljen z majico, posebej prilagojeno za tisk, kar ga naredi odlično izbiro za personalizacijo in blagovno znamčenje. Popoln je za promocijske kampanje, korporativna darila in aktivnosti, namenjene otrokom. Ključne lastnosti: Material: poliester • Majica primerna za digitalni tisk in sublimacijo |
| Barva | Bela |
| Dimenzija | 25 cm |
| Paket | 12/1 |
| Neto teža | 0.27 kg |
| Tisk | Sublimacija, DTG |
| Material | Polyester, Poliester |
| Tema | Sublimacija |
| Standard | CE certificate, CE certifikat |
| Črtna koda | 8605040079195 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 12 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.38 x 0.3 x 0.49 m |
| Teža bruto kartona | 3.66 kg |
| Volumen kartona | 0.06 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 950300410000 |

