Osnovni podatki
| Koda | 53.033.10 |
| Model | BAKI BASIC |
| Znamka | EXPLODE |
| Barva | Črna |
| Paket | 150/25/1 |
| Neto teža | 0.06 kg |
| Tisk | Preslikač, Vez |
| Material | Cotton, Bombaž |
| Spol | Unisex |
| Črtna koda | 8605073860586 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 150 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.6 x 0.41 x 0.35 m |
| Teža bruto kartona | 10.80 kg |
| Volumen kartona | 0.09 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 650500300000 |
Podobni izdelki
blizu

