34.513.71 - ART - Lesene barvice, 12/1
0,51 € +DDV
| Zaloga |
35.129 |
Osnovni podatki
| Koda | 34.513.71 |
| Model | ART |
| Opis | Set 12 lesenih barvic v kraft kartonski škatli, idealen za ustvarjalne dejavnosti v šoli, pisarni ali doma. Sprednja stran embalaže ima ovalno okno, skozi katero so barve vidne brez odpiranja škatle. Barvice imajo okroglo obliko s sijajno barvno površino, ki zagotavlja gladko risanje in odlične rezultate. Ključne značilnosti: Set 12 lesenih barvic • Kraft kartonska embalaža • Ovalno okno za prikaz barv • Okrogla oblika barvic • Sijajna barvna površina |
| Barva | Bež |
| Dimenzija | 9 x 9 x 1 cm |
| Paket | 400/100/1 |
| Neto teža | 0.04 kg |
| Tisk | Sito, Tampon, Digitalna |
| Material | Wood, Les |
| Tema | Otroški izdelek |
| Črtna koda | 8605040085684 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 400 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.38 x 0.215 x 0.46 m |
| Teža bruto kartona | 14.66 kg |
| Volumen kartona | 0.04 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 960990900000 |



