34.690.10 - ART NERO - Lesene barvice, 12/1
1,00 € +DDV
| Zaloga |
19.806 |
Osnovni podatki
| Koda | 34.690.10 |
| Model | ART NERO |
| Opis | Eleganten set 12 lesenih barvic v črni kartonski škatli, primeren za ustvarjalno uporabo in promocijske namene. Sprednja stran ima ovalno okno, ki omogoča delen vpogled v barve brez odpiranja embalaže. Barvice imajo okroglo obliko s sijajno črno površino, kar jim daje sodoben in urejen videz. Ključne značilnosti: Set 12 lesenih barvic • Črna kartonska embalaža • Ovalno okno za predogled barv • Okrogla oblika barvic • Sijajna črna površina • Primerno za šolo in promocijsko uporabo |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | 9 x 9 x 1 cm |
| Paket | 352/22/1 |
| Neto teža | 0.04 kg |
| Tisk | Sito, Tampon, Digitalna |
| Material | Wood, Les |
| Tema | Otroški izdelek |
| Črtna koda | 8605040069332 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 352 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.38 x 0.205 x 0.415 m |
| Teža bruto kartona | 13.56 kg |
| Volumen kartona | 0.03 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 960990900000 |

