11.075.10 - ARMADA SOFT - Kovinski "touch" kemični svinčnik
0,46 € +DDV
| Zaloga |
60.729 |
Osnovni podatki
| Koda | 11.075.10 |
| Model | ARMADA SOFT |
| Opis | Kemični svinčnik ARMADA SOFT je eleganten promocijski model iz aluminija, ki združuje moderno oblikovanje s funkcionalnostjo, primerno za sodobno poslovno uporabo. Vključuje konico za zaslone na dotik za udobno uporabo na digitalnih napravah. 0,7 mm TC kroglica zagotavlja gladko in enakomerno pisanje z modrim črnilom, ki ustreza standardnim pisarniškim zahtevam. Telo Soft touch izboljša udobje pisanja, matirana površina v kombinaciji s sijočimi kromčenimi detajli pa zagotavlja profesionalen in sofisticiran videz. Na voljo v široki barvni paleti je idealen za promocijske kampanje in korporativna darila s premium vtisem. Glavne značilnosti: Kemični svinčnik • Material: aluminij • Telo Soft touch • 0,7 mm TC kroglica • Modro črnilo • Konica za zaslone na dotik • Matirana površina • Sijoči kromčeni detajli • Široka barvna paleta • Idealen za poslovno in promocijsko uporabo |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | Ø 1 x 14.5 cm |
| Paket | 500/50 |
| Neto teža | 0.02 kg |
| Tisk | Laser, Digitalna |
| Dodatki | Gumirana površina |
| Material | Aluminum, Aluminij |
| Tip izdelka | Kemični, Touch |
| Črtna koda | 8605040066065 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 500 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.32 x 0.27 x 0.21 m |
| Teža bruto kartona | 9.86 kg |
| Volumen kartona | 0.02 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 960810920000 |
Podobni izdelki
+ 2 Barve
blizu
blizu
blizu
+ 2 Barve
blizu




