41.222.10 - ACTIVE FLOW - Termovka, 500 ml
7,65 € +DDV
| Zaloga |
5.000 |
Osnovni podatki
| Koda | 41.222.10 |
| Model | ACTIVE FLOW |
| Opis | ACTIVE FLOW je termovka v darilni škatli, zasnovana za uporabnike, ki cenijo kombinacijo funkcionalnosti, sodobne estetike in vsakodnevne praktičnosti. Soft-touch površinska obdelava izboljša vizualni videz steklenice, zagotavlja prijeten občutek na dotik in izboljša celotni videz tiskanega brandinga. Zahvaljujoč dvojni steni z vakuumsko izolacijo pijače zanesljivo ohranjajo svojo temperaturo skozi cel dan. Steklenica je na voljo v privlačni barvni paleti, kar omogoča enostavno vključitev v različne promocijske in poslovne koncepte. Silikonski ročaj za nošenje dodaja dodatno udobje, zaradi česar je ACTIVE FLOW vsestranski promocijski izdelek in poslovno darilo, primerno za brandiranje. Ključne lastnosti: Material: nerjaveče jeklo kvalitete 304 • Prostornina: 500 ml • Dvojna stena z vakuumsko izolacijo • Zmogljivost: Toplotna izolacija do 12 ur (toplo/hladno) • Soft-touch površinska obdelava • Silikonski ročaj za nošenje • Pokrovček proti razlitju • Ni primerno za pomivalni stroj • Ni primerno za mikrovalovno pečico • Darilna škatla |
| Znamka | CASTELLI |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | Ø 7.4 x 23 cm |
| Paket | 25/1 |
| Neto teža | 0.31 kg |
| Tisk | Laser |
| Material | Stainless steel, Nerjaveče jeklo |
| Zmogljivost | 500 ml |
| Črtna koda | 8605073881581 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 25 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.4 x 0.39 x 0.25 m |
| Teža bruto kartona | 8.18 kg |
| Volumen kartona | 0.04 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 961700000000 |
Podobni izdelki
blizu
blizu
blizu
blizu
blizu
blizu




