34.675.10 - ACCESS - Nosilec za identifikacijsko kartico z avtomatskim mehanizmom za vračanje
0,28 € +DDV
| Zaloga |
16.299 |
Osnovni podatki
| Koda | 34.675.10 |
| Model | ACCESS |
| Opis | Ekonomično držalo za osebno izkaznico s praktičnim mehanizmom za navijanje, ki omogoča enostavno podaljšanje kartice proti čitalniku in samodejno vračanje po sprostitvi. Opremljeno s kovinsko sponko za udobno pritrjevanje na oblačila, torbe ali druge predmete. Zasnovano za navpično usmerjene kartice. Ključne značilnosti: Držalo za ID kartico • Mehanizem za navijanje • Samodejno povračanje • Kovinska sponka • Navpična usmeritev kartice • Ekonomična vsakodnevna rešitev |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | 9.6 x 5.7 cm |
| Paket | 600/300/10 |
| Neto teža | 0.02 kg |
| Tisk | Digitalna |
| Material | Plastic, Plastika |
| Črtna koda | 8605040060315 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 600 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.45 x 0.335 x 0.255 m |
| Teža bruto kartona | 10.44 kg |
| Volumen kartona | 0.04 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 392690979900 |

