34.676.10 - ACCESS H - ID holder
0,28 € +DDV
| Stock |
23.661 |
Basic information
| Code | 34.676.10 |
| Model | ACCESS H |
| Description | An economical ID card holder with a retractable mechanism for quick and easy card scanning without removing it from clothing or a belt. The card automatically returns to its original position after release. Equipped with a metal clip for secure attachment to clothing, belts or bags. Designed for horizontally oriented cards. Key features: ID card holder • Retractable mechanism • Automatic retraction • Metal clip • Horizontal card orientation • Practical and cost-effective solution |
| Color | Black |
| Dimension | 8.9 x 6.5 cm |
| Package | 600/300/10 |
| Net weight | 0.02 kg |
| Print type | Digital printing |
| Material | Plastic, Plastika |
| Bar code | 8605040042120 |
Print information
Logistic info
| Pieces per carton | 600 pieces |
| Carton dimensions dimenzije | 0.415 x 0.35 x 0.255 m |
| Carton gross weight | 10.66 kg |
| Carton volume | 0.04 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 392690979900 |

