10.205.10 - 2088 - Plastični kemični svinčnik
0,20 € +DDV
| Zaloga |
13.968 |
Osnovni podatki
| Koda | 10.205.10 |
| Model | 2088 |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | Ø 1.3 x 14.1 cm |
| Paket | 1000/50 |
| Neto teža | 0.01 kg |
| Tisk | Tampon |
| Material | Plastic, Plastika |
| Tip izdelka | Kemični |
| Črtna koda | 8605040038987 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 1000 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.5 x 0.32 x 0.22 m |
| Teža bruto kartona | 11.84 kg |
| Volumen kartona | 0.04 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 960810920000 |
Podobni izdelki
blizu


