Osnovni podatki
| Koda | 10.174.20 |
| Model | VITA ECO |
| Opis | Kemični svinčnik VITA ECO je promocijski model s papirnatim telesom, oblikovan za blagovne znamke, ki želijo poudariti bolj naraven videz izdelka in odgovornejšo izbiro materialov. Lahek in praktičen za vsakdanjo uporabo ima 0,7 mm TC kroglico za gladko in natančno pisanje, modro črnilo pa ustreza standardnim pisarniškim in administrativnim zahtevam. Matirana površina doda moderen in diskreten videz, široka barvna paleta pa omogoča enostavno prilagoditev različnim promocijskim kampanjam in dejavnostim blagovnega znamčenja. Glavne značilnosti: Kemični svinčnik • Material telesa: papir • 0,7 mm TC kroglica • Modro črnilo • Matirana površina • Široka barvna paleta • Idealen za promocijsko in vsakdanjo uporabo |
| Barva | Modra |
| Dimenzija | Ø 1 x 13.9 cm |
| Paket | 1000/50 |
| Neto teža | 0.01 kg |
| Tisk | Tampon, Digitalna |
| Material | Wheat straw plastic, Mešanica slame in plastike, Paper, Papir |
| Tip izdelka | Kemični |
| Črtna koda | 8605040025932 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 1000 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.44 x 0.317 x 0.183 m |
| Teža bruto kartona | 6.10 kg |
| Volumen kartona | 0.03 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 960810920000 |
Podobni izdelki
+ 4 Barve
blizu
blizu
blizu
blizu
blizu




