Osnovni podatki
| Koda | 10.153.10 |
| Model | TERESA |
| Opis | Kemični svinčnik TERESA je moderen promocijski model s preprostim oblikovanjem, idealen za obsežne kampanje, dogodke in vsakdanjo poslovno uporabo. Izdelan iz trpežnega ABS materiala je lahek in praktičen, 0,7 mm TC kroglica pa zagotavlja gladko in natančno pisanje z modrim črnilom, ki ustreza standardnim pisarniškim zahtevam. Matirana površina daje svinčniku sodoben in profesionalen videz, široka barvna paleta pa ga dela primernega za različne promocijske dejavnosti. Posebna prednost je široka sponka, popolna za tisk logotipov ali promocijskih sporočil, kar poveča prepoznavnost blagovne znamke. Glavne značilnosti: Kemični svinčnik • Material: ABS • 0,7 mm TC kroglica • Modro črnilo • Široka sponka za tisk • Matirana površina • Široka barvna paleta • Idealen za promocijsko in vsakdanjo uporabo |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | 1.1 x 1.1 x 14.1 cm |
| Paket | 1000/50 |
| Neto teža | 0.01 kg |
| Tisk | Tampon, Digitalna |
| Material | Plastic, Plastika |
| Tip izdelka | Kemični |
| Črtna koda | 8605025698762 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 1000 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.46 x 0.32 x 0.2 m |
| Teža bruto kartona | 10.68 kg |
| Volumen kartona | 0.03 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 960810920000 |
Podobni izdelki
blizu
blizu
blizu
+ 4 Barve
blizu
blizu




