20.081.20 - TANK - Elektronski vžigalnik
0,25 € +DDV
| Zaloga |
84.392 |
Osnovni podatki
| Koda | 20.081.20 |
| Model | TANK |
| Opis | Elektronski vžigalnik TANK ponuja odlično razmerje med ceno in kakovostjo, kar ga dela zanesljivo izbiro za vsakodnevno uporabo in promocijske kampanje. Je eden bolj prodajanih modelov v svoji kategoriji zahvaljujoč enostavnemu in funkcionalnemu dizajnu. Ključne lastnosti: Elektronski vžigalnik • ABS • Mehak plamen • Polnilni • Certifikat: EN 13869 – varnostni standard (otroška zaščita) • Certifikat: ISO 9994 – varnostni standard za vžigalnike |
| Barva | Modra |
| Dimenzija | 8.2 x 2.5 x 1.2 cm |
| Paket | 1000/50 |
| Neto teža | 0.02 kg |
| Tisk | Sito, Tampon, Digitalna |
| Material | Plastic, Plastika |
| Tip izdelka | Elektronski |
| Črtna koda | 8605040092842 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 1000 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.455 x 0.295 x 0.27 m |
| Teža bruto kartona | 19.93 kg |
| Volumen kartona | 0.04 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 961320000000 |
Podobni izdelki
+ 3 Barve
blizu

