11.080.10 - STELLA - Kovinski kemični svinčnik
0,53 € +DDV
| Zaloga |
10.500 |
Osnovni podatki
| Koda | 11.080.10 |
| Model | STELLA |
| Opis | Kemični svinčnik STELLA je eleganten promocijski model iz aluminija, ki združuje udobje pisanja z modernim oblikovanjem. Telo Soft touch zagotavlja varen in prijeten prijem pri vsakdanji uporabi, 0,7 mm TC kroglica pa zagotavlja gladko in natančno pisanje z modrim črnilom, ki ustreza standardnim pisarniškim zahtevam. Matirana površina poudari sodoben in profesionalen videz, sivi detajli pa dodajo diskreten in sofisticiran značaj. Na voljo v široki barvni paleti je STELLA idealen za promocijske kampanje, korporativna darila in blagovno znamčenje, osredotočeno na kakovost in stil. Glavne značilnosti: Kemični svinčnik • Material: aluminij • Telo Soft touch • 0,7 mm TC kroglica • Modro črnilo • Matirana površina • Sivi detajli • Široka barvna paleta • Idealen za poslovno in promocijsko uporabo |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | Ø 1.1 x 14.1 cm |
| Paket | 500/50 |
| Neto teža | 0.02 kg |
| Tisk | Laser, Digitalna |
| Dodatki | Gumirana površina |
| Material | Aluminum, Aluminij |
| Tip izdelka | Kemični |
| Črtna koda | 8605040066829 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 500 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.32 x 0.26 x 0.21 m |
| Teža bruto kartona | 9.62 kg |
| Volumen kartona | 0.02 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 960810920000 |
Podobni izdelki
blizu
+ 3 Barve
blizu
blizu
blizu
blizu





