Osnovni podatki
| Koda | 10.109.10 |
| Model | PAPIRUS |
| Opis | Kemični svinčnik PAPIRUS je promocijski model s papirnatim telesom, oblikovan za blagovne znamke, ki želijo poudariti odgovornejši pristop k materialom in trajnosti. Lahek in praktičen za vsakdanjo uporabo ima 0,7 mm TC kroglico za gladko in natančno pisanje, modro črnilo pa ustreza standardnim poslovnim zahtevam. Preprosto oblikovanje in široka barvna paleta ga delata primernega za promocijske kampanje, dogodke in obsežno blagovno znamčenje z naravno navdihnjenim videzom. Glavne značilnosti: Kemični svinčnik • Material telesa: papir • 0,7 mm TC kroglica • Modro črnilo • Široka barvna paleta • Idealen za promocijsko in vsakdanjo uporabo |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | Ø 0.8 x 14cm |
| Paket | 1000/100 |
| Neto teža | 0.01 kg |
| Tisk | Tampon, Digitalna |
| Material | Paper, Papir |
| Tip izdelka | Kemični |
| Črtna koda | 8605040027400 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 1000 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.53 x 0.175 x 0.225 m |
| Teža bruto kartona | 6.14 kg |
| Volumen kartona | 0.02 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 960810100000 |
Podobni izdelki
blizu
blizu
blizu
blizu



