10.178.10 - ONYX - Plastični kemični svinčnik
0,24 € +DDV
| Zaloga |
19.586 |
Osnovni podatki
| Koda | 10.178.10 |
| Model | ONYX |
| Opis | Kemični svinčnik ONYX je moderen in funkcionalen promocijski model, idealen za obsežne kampanje in vsakdanjo poslovno uporabo. Izdelan iz trpežnega ABS materiala ima gumiran oprijem za udoben in varen prijem. 0,7 mm TC kroglica zagotavlja gladko in enakomerno pisanje, modro črnilo pa ustreza standardnim pisarniškim zahtevam. Široka sponka ponuja dovolj prostora za tisk logotipov ali promocijskih sporočil, kar poveča prepoznavnost blagovne znamke. Sijoča površina in široka barvna paleta delata model ONYX privlačno in učinkovito izbiro za promocijsko blagovno znamčenje. Glavne značilnosti: Kemični svinčnik • Material: ABS • Gumiran oprijem • 0,7 mm TC kroglica • Modro črnilo • Široka sponka za tisk • Sijoča površina • Široka barvna paleta • Idealen za promocijsko in vsakdanjo uporabo |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | Ø 1.1 x 14.2 cm |
| Paket | 1000/50 |
| Neto teža | 0.01 kg |
| Tisk | Tampon, Digitalna |
| Material | Plastic, Plastika |
| Tip izdelka | Kemični |
| Črtna koda | 8605040038680 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 1000 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.53 x 0.305 x 0.18 m |
| Teža bruto kartona | 11.00 kg |
| Volumen kartona | 0.03 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 960810920000 |
Podobni izdelki
+ 2 Barve
blizu
+ 2 Barve
blizu
blizu
blizu
blizu
blizu





