44.143.90 - MILL - Skodelica za kapučino s podstavkom iz fine keramike, 180 ml
4,14 € +DDV
| Zaloga |
13.139 |
Osnovni podatki
| Koda | 44.143.90 |
| Model | MILL |
| Opis | MILL je skodelica s krožničkom s prostornino 180 ml, zasnovana kot popolna izbira za daljše kave, zlasti v pisarnah in gostinskih okoljih. Izdelana je iz fine keramike (new bone), materiala, znanega po lajši in tanjši strukturi ter prefinjenem videzu, ki hkrati ponuja trajnost za vsakodnevno uporabo. Na voljo samo v beli barvi zagotavlja zanesljivo in nevtralno osnovo za tiskanje in promocijsko znamčenje, kar omogoča, da logotip in grafika jasno izstopata. Sijoč zaključni sloj dodatno poudari živahnost barv in daje skodelici uglajen videz. MILL je praktičen in vizualno privlačen promocijski izdelek in poslovno darilo, idealen za kampanje, osredotočene na premium kavno izkušnjo. Ključne značilnosti: Material: fina keramika (new bone) • Prostornina: 180 ml • Sijoč zaključni sloj • Priložen krožniček • Primerno za pomivalni stroj • Primerno za mikrovalovno pečico |
| Znamka | CASTELLI |
| Barva | Bela |
| Dimenzija | Ø 7.8 x 6.5 cm |
| Paket | 36/6 |
| Neto teža | 0.40 kg |
| Tisk | Tampon, Prešanje preslikača |
| Material | Ceramics, Keramika |
| Zmogljivost | 150 ml |
| Črtna koda | 8605040066614 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 36 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.41 x 0.33 x 0.24 m |
| Teža bruto kartona | 15.02 kg |
| Volumen kartona | 0.03 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 691200250000 |
Podobni izdelki
44.060
MOMENTO
Skodelica za kapučino s podstavkom iz fine keramike, 150 ml
3,91 € +DDV
Na zalogi: 9.229
blizu
44.140
MOMENTO C
Skodelica za kapučino s podstavkom iz fine keramike, 150 ml
4,67 € +DDV
Na zalogi: 922
blizu
44.141
MOMENTO C MINI
Skodelica za espresso s podstavkom iz fine keramike, 100 ml
4,00 € +DDV
Na zalogi: 2.858
blizu
44.144
MILL MINI
Skodelica za espresso s podstavkom iz fine keramike, 100 ml
3,67 € +DDV
Na zalogi: 7.158
blizu

