20.124.82 - MAGMA SOFT - Elektronski vžigalnik v kovinskem ohišju s turbo plamenom
0,73 € +DDV
| Zaloga |
58.700 |
Osnovni podatki
| Koda | 20.124.82 |
| Model | MAGMA SOFT |
| Opis | Elektronski vžigalnik MAGMA SOFT v kovinskem ohišju združuje sodoben dizajn in močno delovanje. Turbo plamen zagotavlja stabilno in natančno vžiganje tudi na prostem, soft-touch površina pa nudi varen in udoben oprijem. Na voljo v privlačnih kovinskih barvah je vizualno izrazit promocijski izdelek. Ključne lastnosti: Elektronski vžigalnik • Kovinsko ohišje • Turbo plamen • Polnilni • Soft-touch površina • Vetrnoodporen • Certifikat: EN 13869 – varnostni standard (otroška zaščita) • Certifikat: ISO 9994 – varnostni standard za vžigalnike |
| Znamka | ITEK |
| Barva | Metalno modra |
| Dimenzija | 8.1 x 2.8 x 1.13 cm |
| Paket | 300/25 |
| Neto teža | 0.04 kg |
| Tisk | Digitalna |
| Dodatki | Gumirana površina |
| Lastnosti | Vodoodporno |
| Črtna koda | 8605073884995 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 300 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.37 x 0.27 x 0.21 m |
| Teža bruto kartona | 11.18 kg |
| Volumen kartona | 0.02 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 961320000000 |

