20.068.10 - LUSS HD - Elektronski vžigalnik
0,35 € +DDV
| Zaloga |
20.789 |
Osnovni podatki
| Koda | 20.068.10 |
| Model | LUSS HD |
| Opis | Elektronski vžigalnik LUSS HD združuje zanesljivost in funkcionalni dizajn, primeren za vsakodnevno uporabo in promocijske namene. Ključne lastnosti: Elektronski vžigalnik • ABS • Mehak plamen • Polnilni • Certifikat: EN 13869 – varnostni standard (otroška zaščita) • Certifikat: ISO 9994 – varnostni standard za vžigalnike |
| Znamka | ITEK |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | 6.3 x 3.5 x 1.4 cm |
| Paket | 600/30 |
| Neto teža | 0.02 kg |
| Tisk | Sito, Tampon, Digitalna |
| Material | Plastic, Plastika |
| Tip izdelka | Elektronski |
| Črtna koda | 8605040022801 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 600 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.39 x 0.35 x 0.22 m |
| Teža bruto kartona | 13.72 kg |
| Volumen kartona | 0.03 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 961320000000 |

