Osnovni podatki
| Koda | 44.048.90 |
| Model | LUCIA |
| Opis | LUCIA je skodelica s preprosto in klasično obliko, zasnovana kot zanesljiva in varna izbira za širok nabor promocijskih uporab. Izdelana je iz fine keramike (new bone), materiala, ki ponuja lajšo in tanjšo strukturo ter prefinjen videz, hkrati pa ohranja trajnost, primerno za vsakodnevno uporabo. S prostornino 300 ml in sijočim zaključnim slojem je LUCIA na voljo izključno v beli barvi, kar zagotavlja čisto in nevtralno površino, idealno za tiskano znamčenje. Zahvaljujoč svojemu zadržanemu dizajnu in vsestranskosti služi kot praktičen promocijski izdelek in poslovno darilo, ki se enostavno vklopi v različne kampanje. Ključne značilnosti: Material: fina keramika (new bone) • Prostornina: 300 ml • Sijoč zaključni sloj • Primerno za pomivalni stroj • Primerno za mikrovalovno pečico |
| Znamka | CASTELLI |
| Barva | Bela |
| Dimenzija | Ø 8.1 x 10cm |
| Paket | 48/12 |
| Neto teža | 0.30 kg |
| Tisk | Tampon, Prešanje preslikača |
| Material | Ceramics, Keramika |
| Zmogljivost | 300 ml |
| Črtna koda | 8605025611013 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 48 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.37 x 0.27 x 0.46 m |
| Teža bruto kartona | 15.00 kg |
| Volumen kartona | 0.05 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 691200250000 |
Podobni izdelki
blizu
blizu

