Osnovni podatki
| Koda | 44.063.90 |
| Model | LILLY BIANCO |
| Opis | LILLY BIANCO je skodelica s prepoznavno obliko iz kolekcije Lilly, zasnovana za uporabnike, ki želijo celoten poudarek na tiskanem znamčenju in čisti vizualni preprostosti. Izdelana je iz fine keramike (new bone), materiala, znanega po lajši in tanjši strukturi ter prefinjenem videzu v primerjavi s tradicionalno keramiko. S prostornino 300 ml in sijočim zaključnim slojem ta skodelica ponuja čisto in nevtralno površino, idealno za različne aplikacije znamčenja. Popolnoma bela zunanjost in notranjost naredita LILLY BIANCO odlično izbiro za promocijske kampanje, kjer je tiskani dizajn v središču pozornosti, ter za blagovne znamke, ki iščejo minimalno in brezčasno promocijsko rešitev. Ključne značilnosti: Material: fina keramika (new bone) • Prostornina: 300 ml • Sijoč zaključni sloj • Primerno za pomivalni stroj • Primerno za mikrovalovno pečico |
| Znamka | CASTELLI |
| Barva | Bela |
| Dimenzija | Ø 8.1 x 9.5cm |
| Paket | 48/12 |
| Neto teža | 0.26 kg |
| Tisk | Tampon, Prešanje preslikača |
| Material | Ceramics, Keramika |
| Zmogljivost | 300 ml |
| Črtna koda | 8605025639390 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 48 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.38 x 0.28 x 0.44 m |
| Teža bruto kartona | 13.36 kg |
| Volumen kartona | 0.05 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 691200250000 |
Podobni izdelki
+ 2 Barve
blizu

