44.171.90 - LASSI PRIME - Keramična skodelica za sublimacijo, A kakovost, 325 ml
1,99 € +DDV
| Zaloga |
33.572 |
Osnovni podatki
| Koda | 44.171.90 |
| Model | LASSI PRIME |
| Opis | LASSI PRIME je najnovejši dodatek kolekciji Lassi, zasnovan za uporabnike, ki zahtevajo brezkompromisnio kakovost sublimacijskega tiska. Ohranja ikonično in globalno prepoznavno obliko klasične skodelice Lassi, a se loči po ključni značilnosti — gre za keramično sublimacijsko skodelico razreda A, izdelano iz najkakovostnejšega materiala brez vizualnih ali strukturnih napak. Njena super bela površina zagotavlja brezhibno osnovo za sublimacijo, kar jamči maksimalno natančnost tiska, čisto barvno reprodukcijo in izjemen kontrast. Te lastnosti naredijo LASSI PRIME idealno izbiro za blagovne znamke in uporabnike, ki iščejo zagotovljene premium sublimacijske rezultate, brez kompromisov pri kakovosti materiala ali končnem videzu. S prostornino 325 ml je ta skodelica premium promocijski izdelek in poslovno darilo, popolnoma primerno za premium znamčenje in zahtevne kampanje. Ključne značilnosti: Material: keramika • Prostornina: 325 ml • Razred A • Sublimacijski premaz • Super bela površina • Sijoč zaključni sloj • Primerno za pomivalni stroj • Primerno za mikrovalovno pečico |
| Znamka | CASTELLI |
| Barva | Bela |
| Dimenzija | Ø 8.1 x 9.5 cm |
| Paket | 36/12 |
| Neto teža | 0.34 kg |
| Tisk | Sublimacija |
| Material | Ceramics, Keramika |
| Tema | Sublimacija |
| Črtna koda | 8605073876136 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 36 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.395 x 0.29 x 0.32 m |
| Teža bruto kartona | 12.72 kg |
| Volumen kartona | 0.04 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 691200210000 |
Podobni izdelki
blizu
blizu
blizu
blizu
blizu


