44.098.35 - LASSI NEON - Keramična skodelica za sublimacijo, 325 ml
2,06 € +DDV
| Zaloga |
868 |
Osnovni podatki
| Koda | 44.098.35 |
| Model | LASSI NEON |
| Opis | LASSI NEON je del priljubljene kolekcije Lassi in ima vse značilnosti, ki so to skodelico naredile eno izmed najbolj iskanih promocijskih modelov — klasično obliko, sublimacijski premaz in kakovostno keramično konstrukcijo. Kar jo loči, je mat zaključni sloj v štirih najbolj priljubljenih neon barvah, ki poudari vizualni učinek in naredi tiskane dizajne izstopajoče z dinamično živahnostjo. Sublimacijski premaz omogoča barvni tisk z visoko stopnjo podrobnosti ter dolgotrajnimi, živahnimi toni, kar zagotavlja profesionalne in vizualno privlačne rezultate. S prostornino 325 ml je LASSI NEON odlična izbira za promocijske kampanje in znamčenje ter vsakodnevno uporabo. Ta model je privlačen promocijski izdelek in poslovno darilo, pripravljeno izstopati na vsakem promocijskem dogodku. Ključne značilnosti: Material: keramika • Prostornina: 325 ml • Sublimacijski premaz • Mat zaključni sloj v neon barvah • Ni primerno za pomivalni stroj • Primerno za mikrovalovno pečico |
| Znamka | CASTELLI |
| Barva | Neon roza |
| Dimenzija | Ø 8.1 x 9.5 cm |
| Paket | 36/12 |
| Neto teža | 0.35 kg |
| Tisk | Laser, Sublimacija |
| Material | Ceramics, Keramika |
| Zmogljivost | 325 ml |
| Tema | Sublimacija |
| Črtna koda | 8605025694511 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 36 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.4 x 0.28 x 0.32 m |
| Teža bruto kartona | 13.18 kg |
| Volumen kartona | 0.04 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 691200210000 |
Podobni izdelki
blizu
blizu
44.171
LASSI PRIME
Keramična skodelica za sublimacijo, A kakovost, 325 ml
1,99 € +DDV
Na zalogi: 33.572
blizu

