44.124.90 - LASSI MINI - Keramična skodelica za sublimacijo, 200 ml
1,67 € +DDV
| Zaloga |
31.158 |
Osnovni podatki
| Koda | 44.124.90 |
| Model | LASSI MINI |
| Opis | LASSI MINI je kompaktna različica priljubljenega modela kolekcije Lassi s prostornino 200 ml, zasnovana za uporabnike, ki iščejo praktično in stilsko skodelico manjšega formata. Tako kot druge skodelice v tej liniji ima sublimacijski premaz, ki omogoča barvni tisk z visoko stopnjo podrobnosti ter trajnimi, živahnimi rezultati, kar zagotavlja dolgoživo in vizualno privlačno personalizacijo. Sijoč zaključni sloj dodatno poudari intenzivnost barv in jasnost tiska. S svojo klasično obliko, priročno velikostjo in odličnim potencialom znamčenja je LASSI MINI izjemen promocijski izdelek in poslovno darilo, primerno za raznovrstne kampanje in ciljano obdarovanje. Ključne značilnosti: Material: keramika • Prostornina: 200 ml • Sublimacijski premaz • Sijoč zaključni sloj • Primerno za pomivalni stroj • Primerno za mikrovalovno pečico |
| Znamka | CASTELLI |
| Barva | Bela |
| Dimenzija | Ø 7.2 x 7.2 cm |
| Paket | 48/12 |
| Neto teža | 0.21 kg |
| Tisk | Sublimacija |
| Material | Ceramics, Keramika |
| Zmogljivost | 200 ml |
| Tema | Sublimacija |
| Črtna koda | 8605040037515 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 48 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.35 x 0.255 x 0.31 m |
| Teža bruto kartona | 10.60 kg |
| Volumen kartona | 0.03 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 691200210000 |
Podobni izdelki
blizu
blizu
blizu
blizu
44.171
LASSI PRIME
Keramična skodelica za sublimacijo, A kakovost, 325 ml
1,99 € +DDV
Na zalogi: 33.572
blizu


