20.087.10 - IGNIS SOFT - Brener vžigalnik v kovinskem ohišju
0,49 € +DDV
| Zaloga |
97.050 |
Osnovni podatki
| Koda | 20.087.10 |
| Model | IGNIS SOFT |
| Opis | Vžigalnik IGNIS SOFT s plamenikom v kovinskem ohišju je zasnovan za zanesljivo in močno uporabo. Turbo plamen zagotavlja stabilno vžiganje tudi na prostem, soft-touch površina pa nudi varen in udoben oprijem. Primeren kot premium promocijski izdelek. Ključne lastnosti: Vžigalnik s plamenikom • Kovinsko ohišje • Turbo plamen • Polnilni • Soft-touch površina • Vetrnoodporen • Certifikat: EN 13869 – varnostni standard (otroška zaščita) • Certifikat: ISO 9994 – varnostni standard za vžigalnike |
| Znamka | ITEK |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | 8.1 x 2.5 x 1.3 cm |
| Paket | 500/25 |
| Neto teža | 0.03 kg |
| Tisk | Digitalna |
| Dodatki | Gumirana površina |
| Material | Plastic, Plastika |
| Tip izdelka | Elektronski, Turbo |
| Lastnosti | Vodoodporno |
| Črtna koda | 8605040049136 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 500 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.45 x 0.31 x 0.28 m |
| Teža bruto kartona | 17.21 kg |
| Volumen kartona | 0.04 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 961320000000 |

